Zdravíme opět naše kamarády a známé,

doufala jsem, že touhle dobou už přijdu se šťastnou novinkou o březosti naší Eliz, ale bohužel, vše je trochu jinak . Kvůli velmi smutným a naprosto nečekaným událostem, které postihly naší rodinu, jsme museli změnit plány a krytí přeložit na září. Velmi mne především mrzí, že jsme zklamili zájemce o naše štěňátka, ale nešlo to jinak. I my jsme se těšili na další šedé kuličky, obzvlášť když si sami jednu chceme nechat, ale věříme, že v září už to vše vyjde a v listopadu se těch miláčků dočkáme.

ik1

K odběru by pak štěňátka měla být na vánoce . Vše ostatní zůstává, za naším tatínkem Rileym pojedeme do Skotska, tak prosím, držte palce, ať se vše podaří.

Rádi bychom vám napsali pár novinek ohledně Rileyho: Během uplynulých dvou let byl Riley velmi úspěšný na výstavách. Z každé výstavy, kterou navštívil, si odnesl titul - tituly. Získal několik res. CAC, CAC, CACIB, BOB i umístění ve skupině. Získal res. BIS na klubové výstavě, kdy titiul BIS si hrdě odnesla jeho sedmiletá matka Greyspirit Liberty. Riley dokončil svůj irský a anglický šampionát, takže jeho kompletní jméno nyní zní: Greyspirit Royal Scot at Trilite ShCM, CJW10, Ir Jun Ch, Ir Ch. Jsem na něj velmi pyšná . Rileyho chovatelka a majitelka v jedné osobě, Jo MacLaine využívá Rileyho v myslivecké praxi a dle jejich slov Riley lov velmi miluje a velmi v něm vyniká.

Ve fotogalerii najdete Rileyho současné fotky a pro připomenutí jsme přidali i fotky z našeho předcházejícího krytí. Fotky najdete v pravém horním rohu této aktuality a trvale pak v sekci ´Foto - Elizabeth´. Během června-července bychom rádi nafotili také nové fotky Eliz, aby jste viděli, v jak úžasné je kondici a jak ji to stále velmi sluší .

Do té doby se mějte všichni moc krásně.
Srdečně zdraví a pusy posílají,

Dáša a spol.

 


 
Tvorba webu pro chovatele