Po dlouhé době zdravím všechny naše kamarády i příznivce ,

v sobotu jsme po téměř roce vyrazily na výstavu do Humpolce, kde se konala klubová výstava výmarských ohařů. Akce to byla velmi pěkná, strašně ráda jsem po tak dlouhé době viděla naše kamarády. V ohýnku jsme měli čtyři polínka a jak dopadli?

kv1

Ve třídě dorostu zazářil náš C pejsek znám jako Shrek a vyběhal si titul VN1, ke kterému v závěrečkách přidal i NEJ dorost klubové výstavy!!! Za pejsky to bohužel bylo všechno, tak doufám, že se příští rok kluci polepšíte . No a jdeme na fenečky. V mezitřídě nastoupila naše B holčička, která skončila s oceněním VD. My ale víme, že naše Trixi je úžasná a nic si z toho neděláme. Příště už to bude V . Ve třídě otevřené zazářila naše Baruška (Beautiful Mind Arteniké), která v konkurenci 15 fen získala ocenění V1 a titul CAC!

Obrovskou radost mi uděl můj šedivý drahoušel Eloušek, kterou jsem přihlásila do třídy šampionů spíš ´jen tak´, aby nezahálela a vůbec by mě nenapadlo, že to dopadne tak, jak to dopadlo: Pan rozhodčí Buba si Eliz vytáhl hned po uběhnutí asi dvou koleček, nechal si ji postavit do postoje, napsal krásný posudek a za opravdu krásných slov ohledně její kondice ji hned zadal vítěze třídy a titul CAC .

Mám z celého dne velkou radost, moc gratuluju všem zúčastněným k úspěchům a děkuji majitelům odchovánků za krásnou prezentaci a hlavně za úžasnou péči a lásku, kterou těm mým miminkům dáváte. Děkuji!

Všechny srdečně zdraví a pusu posílají,

D+E

kv2 kv2 kv2 kv2 kv2 kv2 kv2 kv2 kv2


 
Tvorba webu pro chovatele