V pátek 10. září jsme vyrazili celá naše parta (Rosťa, Cess, Eliz a já) směr Veverská Bitýška, Autocamp Obora, kde se konal prví sraz našich áčkátek . Na místo jsme dorazili téměř jako poslední (jaké to překvapení), kolem 19,30, takže miminka jsem si pořádně prohlídla až v sobotu ráno . Jsou to úžasná štěňátka, pěkní raubíři, obzvlášť holčičky jsou prostě neunavitelné - táhly to s námi až do ranních hodin, ale zároveň jsou všichni moc poslušní...no skrátka jsem hrdá matka .

bit1

Eliz a Cess si sraz taky užily, krásně si se štěňátky hrály. Myslím, že jsme si užili výborný den, strašně moc všem děkuju za účast, tak ráda jsem vás takhle pohromadě viděla a moc se těším na akci další...třeba vánoční??? Coooo??? A pevně doufám, že už budeme všichni (tentokrát chyběl náš modrásek Argo a Paris-Angel Tear). V pátek večer už jsem foťák ani nevytahovala, v sobotu se něco málo nafotilo, ale moc toho není, brzo dopoledne jsme se vydali do nedaleké Velké Bíteše, kde se konala Speciální výstava výmarských ohařů. No ale aspoň pár fotek ze sobotního rána najdete v horní části této aktualitky.

Takže v sobotu brzo ráno, kolem 11,30h jsme tedy opustili Autocamp Obora a vyrazili směr Velká Bíteš. Dlouho jsem váhala, jestli se s Eliz vůbec zúčastnit, před 14 dny si při výcviku rozřízla o sklo packu a rána se nehojí a nehojí . V sobotu ráno ale rána vypadala velmi dobře, takže jsme nakonec nastoupily, a to ve třídě vítězů, za posuzování pana rozhodčího Petra Buby, který nám po pár nekonečných kolečkách zadal titul V1 CAC - vítěz třídy vítězů. A v závěrečných soutěžích, za výborné konkurence, jsme si nakonec vyběhaly i titul Klubový vítěz - oleeeee!!! Titul BOB nám utekl doslova o prsa, pan Buba Eliz velice chválil, o udělení titulu BOB se dlouho rozmýšlel. Jediné co ji vytknul byla ještě ne zcela stažená mléčná žláza. Fotečky i posudek k vidění v horní části této aktualitky. Za fotečky moc děkuji Verči Fergínkové a Terce.  A za úžasnou atmosféru a fandělí děkuji všem áčkám a jejich majitelům ...a příště už chci fandit já vám .

Všechny zdraví a pusy posílají
D + C + klubová vítězka E + A

 

Speciální výstava 11.září 2010 Velká Bíteš

bit1 bit1 bit1 bit1

 

1. sraz

q1 q1 q1 q1 q1 q1 q1


 
Tvorba webu pro chovatele