Ahoj všem našim kamarádům, známým i náhodným návštěvníkům našich stránek,

dnešní aktualitu začnu krásnou zprávou, a sice že dvě naše A miminka dokončila na výstavě v Litoměřicích, která se konala 21. a 22. května, svůj český junioršampionát .

js1

Konkrétně se jedná o Angel Tear Arteniké (která si v sobotu vyběhala V1 a svůj třetí CAJC) a Arthura the Kinga Arteniké (který V1 a tituly CACJ získal po oba dva dny). Arthur navíc získal titul Junior BOB a v sobotu se zúčastnil i závěrečných soutěží, kde si zaběhal spolu s dalšími, cca 70 pejsky o titul Junior Best in Show a postoupil až do nejúžšího výběru 7 pejsků !!! Za prezentaci a krásné umístění děkuji a gratuluji spolumajiteli Mirkovi, Míro, věděla jsem, že to zvládneš a samozřejmě i majitelům Angel - Gábině a Otovi...moc děkuju! Myslím, že za zmínku stojí fakt, že oba tito naši pejsci vyhráli svou třídu na každé výstavě, které se zatím zúčastnili. Konkrétně Agnel 4x ve třídě mladých, Arthur dokonce 5x... majitelům ještě jednou obrovská gratulace!

No a jak jsem slíbila, dnes přinášíme nový nášup fotek odchovánků, dnes je to Alexander the Great Arteniké (náš Bobíček) a Absolut Anastasia Arteniké (Stassinka). Fotky, jako vždy, najdete v pravém horním roku této aktuality. V příštím týdnu je v plánu nahrání fotek Arwen Evenstar Arteniké a Arthura the Kinga Arteniké a na závěr června máme jedno velké překvapení v podobě aktualitky věnované našemu modrému chlapečkovi (Aragorn The Ranger Arteniké), kterého se chystáme navštívit!

Takže brzo nashledanou,
všechny zdraví a pusu posílají
D+C+E+A

 


 
Tvorba webu pro chovatele