Po dlouhém váhání jestli jóóó nebo nééé jsme se nakonec rozhodly, že teda jóóó a v sobotu 27.3. jsme vyrazily do Nitry, kde se konala Národní výstava. Eliz jsem přihlásila do třídy šampiónů, ze které jsme si odnesly V1, CAC a tím splnily poslední podmínku pro přiznání titulu slovenský grand šampion.

nit1

Původně jsem doufala, že ho dokončíme už v Nitře, v prosinci 2009, ale asi  měsíc před tím jsem zjistila, že slovenský grand šampionát může být započat až poté, co máte doma diplom přiznávající titul slovenský šampion krásy...což jsem nevěděla, takže jsem srpnovou Bratislavu a zářijový Prešov jela tak nějak zbytečně ....noooo, i když zbytečně, za uplynulý rok jsme na Slovensku byly 5x a získaly 5x CAC, 3x CACIB, 1x NV, 3x BOB, 2x BIG a 1x r.BIG... takže zase až tak zbytečné bych to neviděla

Každopádně to byla moc příjemná výstava, přálo nám nádherné počasí, s Eliz jsme, tak trošku z mých paranoidních důvodů, vůbec nebyly v hale, celou dobu jsme strávily venku a pak jen rychle vběhly do kruhu a z kruhu zase přímo ven . Foteček máme jen trošku, moc se tam fotit nedalo, ale aspoň na tu trochu se můžete podívat v horní části této aktuality, kde je umístěna fotogalerie, posudek, diplom a kartička CAC.

Za společnost opět děkujeme hlavně Renči...jsi prostě nejlepčejší

Všechny zdraví a pusu posílají,
Vaše double grandové Arteniké girls

nit2 nit3 nit4


 
Tvorba webu pro chovatele