Netradičně v pátek, 19.2.2010 jsme vyrazili na další z našich výstavních výletů, tentokrát na Slovensko. Společnost nám dělala Farelkovic smečka - Eva, Mirek, Farrah a samozřejmě nesměl taky chybět aspoň jeden pořádný pes, dnes v podobě jezevčíka Borka .

pre5

Celá sedmá skupina byla posuzována rozhodčím z Itálie, panem Giulio Bezzecchi. S Eliz jsme nastoupily ve třídě šampionů, kde jsme byly ohodnoceny známkou V1, CAC. V rozběhu o CACIBa jsme nastoupily 4 feny a po pár nekonečných kolečkách prst pana rozhodčího ukázal naším směrem a my si domů odvážely krásnou kokardu a s ní také tituly CACIB a East Cup Winner! Byla jsem na Eliz moc pyšná, přestože se hárání blíží mílovými kroky, krásně se prezentovala, běhala snad jako nikdy, kruh byl malý a já přesto měla co dělat, abych ji jakž takž stačila!

Díky moc všem od Farelů za perfektní společnost a bezpečnou cestu (i pro ně byl tento výstavní tah úspěšný, Farrah získala v pracovní třídě titul CAC a tím splnila podmínky pro udělení slovenského šampiona krásy - moc gratulujeme!!!) a také dík Mišce ze Slovenska za poslání pár krásných fotek, které můžete spolu s posudkem, diplomem a kartičkami najít v horní části této aktuality.

Všechny zdraví a líbají
Vaše Arteniké girls

pre2 pre2 pre2 


 
Tvorba webu pro chovatele