Ahoj kamarádi,
moc se omlouváme, že nám to aktualitkou opět tak trvalo...situace u nás pořád stejná, stále samá práce \. Tááákže...vezmeme to popořadě. V září byla u nás na návštěvě nejnovější členka naší rodinné smečky Honey...je to přenádherná fenečka ´výmarského labradora´ \ - tedy kříženečka výmaráka s čokoládovým labradorem. Patří paniččiné sestřence Klárce. Během toho týdne, kdy u nás holky byly, jsme si užily spoustu zábavy.

h1

Dále jsme se 11.10. zúčastnily World Dog Show, kde jsme ve třídě šampiónů získaly ocenění ´Výborná´. V rámci této výstavy jsme se s mou parťačkou Pájou Píchovou zúčastnily juniorhandlingu s úžasným výsledkem: Z 65 přihlášených účastníků jsme se probojovaly až do nejlepší osmičky!!! A to přesto, že se na této výstavě JH nedělil na mladší a starší kategorii, jak je to zvykem, ale vše bylo dohromady! Spoustu fotek najdete na stránkách VOK Annie Monvi Salvia.

Poslední akce se konala tuto sobotu, 17.10. v Brně, kde jsme na národní výstavě v pracovní třídě získaly ocenění V1, CAC a opět jsme s Pájou zaperlily v juniorhandlingu, kde jsme si vyběhaly krásné PRVNÍ MÍSTO!!!!! Pájo, jsi vážně třída. Moc děkujeme za další krásné zážitky.

Jinak se pilně připravujeme na všestranné zkoušky, fotoreportáž z výcviků přineseme co nejdříve.

Všechny moc zdraví a pusy posílají
D+C+E

wd1 wd1 wd1 wd1

 

h2 h2 h2 h2 h2 h2 

 


 
Tvorba webu pro chovatele