V sobotu 26.9.2009 jsme se vydaly na Národní výstavu psů do Prešova. Cesta to byla krásná, kochaly jsme se nad krásou slovenských Tater . Nastoupily jsme ve třídě šampionů, posuzoval pan rozhodčí ze Švédska - Karl-Erik Johansson, o kterém jsme se později dozvěděly, že je to velmi uznávaný rozhodčí, který posuzuje na velmi prestižních výstavách. O to víc nás těšilo, že jsem se mu moc líbila, velmi chválil můj pohyb, napsal nádherný posudek, zadal známku V1 a domů jsme si kromě titulu CAC nakonec odvezly také titul Národní vítěz - vítěz Slovenska a dokonce titul BOB

vp1

Jinak se pilně připravujeme na všestranné zkoušky, kterých jsme se měly zúčastnit v Jihlavě už před 14 dny, bohužel se ale s měsíčním předstihem dostavilo hárání (a to přímo na nástupu VZ), takže jsme zkoušky bohužel musely odložit. Je to poslední hárání před krytím, takže kdo by chtěl doma šedou princezničku nebo princátko, kontaktujte paničku (viz kontakty) - seznam zájemců se nám krásně plní .

Také jsme se zúčastnily našeho prvního letošního honu, a to na kačenky. Ze začátku to nevypadalo moc akčně, ale naštěstí se to rozjelo a pěkně jsem si zapracovala . Máme i pár foteček, pokusím se paničku co nejdříve dokopat, aby je zpracovala a nasadila .

Všechny zdraví a pusu posílá
Cessy-Elízková smečka

vp1 vp1 vp1 vp1 vp1

 


 
Tvorba webu pro chovatele