V sobotu jsme se vydaly do nedaleké Mladé Boleslavi, kde se konala národní výstava. Nastoupily jsme s paničkou do třídy šampionů. Výmarské ohaře posuzoval pan RNDr. Petr Dvořák. Posuzoval nás poprvé, takže panička byla na jeho posudek velmi zvědavá, ale taky byla dost nervózní z toho, jak to dopadne, protože ho zná z posuzování maďarských ohařů a ví, že je to velmi přísný rozhodčí, který nešetří VD a rozhodně tituly nezadává zadarmo. Vše nakonec ale dopadlo výborně, pan rozhodčí Dvořák nám zadal známku V1 a titul CAC, následně i titul Národní vítěz a z příhlášených 26 VOK nakonec i titul BOB

bo1

Ale to opět není všechno...jako již tradičně mě panička půjčila mé kamarádce Pavlínce Píchové do juniorhandlingu, kde jsme opět zabodovaly, probojovaly se přes semifinále až do finále a získaly 2. místo!!! A to všechno přes příííšerné a katastrofální počasí, kdy téměř celý den lilo a lilo a lilo, což se teda paničce nelíbilo vůbec, zato mi až příliš, prý jsem byla jak z divokých vajec . Za společnost tentokrát děkujeme Evě ´Hrabce´ Hrabákové, její mamince, partě z Beskyd a hlavně tetě Renatce . Díky moc!

A teď jedna úúúžasná, brilatní a skvostná zprávička týkající se naší Cessulinky. Dnes jsme byly u pana doktora Ošmery na kontrole, kdy měl proběhnout RTG pravé nožičky (později operované). Pan doktor byl z její chůze tak unešen, že se ani RTG nekonal, prý by to bylo vyhození peněz a že pozná, že vše je v naprostém pořádku už podle toho, jak nádherně chodí!!! Celá naše smečka jsme maximálně šťastní . Teď musíme ještě 5 týdnu vydržet na vodítku a v ovládání naší obrovské touhy začít zase pořádně řádit. Za 5 týdnů se udělá RTG obou nožiček a pan doktor vyřkne ortel nad mým dalším životem...takže pokud vás packy a ručky ještě nebolí...pořád držte palečky. Děkuju moc, všichni jste zlata !!!

Tááák, tolik pro dnešek vše, ale nebojte za pár dní se vám ozveme s novou aktualitkou, pro změnu opět cvičící .

Krásný a snad už konečně prosluněný zbytek týdne všem přejí
Už skoro normálně žijící Cessulín a grandšampión Elouš...
a taky panička Dáša

bo2 bo2 bo2

 

 


 
Tvorba webu pro chovatele