Jak jsme psali v jedné z minulých aktualit, podzimkama u nás rozhodně nic nekončí, ale naopak začíná a tak stále a poctivě trénujeme a cvičíme. Paničce se KONEČNĚ podařilo zpracovat cvičící fotky z května 2009 a snad ji co nejdříve dokopu i k červnovým fotkám, protože zase se máte na co těšit .

ce

Co se naší Cessulky týče, tak vše vypadá přímo krásně, konečně skončilo hnusné límcové období, stehy jsou vytáhnuty, rána de facto zahojena a teď si ´užíváme´ života na vodítku a těšíme se za 14 dní na první RTG...a věříme, že vše bude v pořádku. V srpnu pak půjdeme na závěrečný RTG obou nožiček, kde nám řeknou, co vše můžeme a co nemůžeme dělat a vůbec zhodnotí finální stav, no a my všichni pevně doufáme, že v září pak celá naše smečka vyrazíme na první kachní hon!!! Kééééžby...

Všem strašně moc děkujeme za tu obrovskou podporu, kterou jste nám během léčení Cessynky dávali a stále dáváte, jste úžasní, moc si toho vážíme. A je krásné vidět, že i v tom někdy dost drsném světě psů jsme si přece jen pár kamarádů našli .

Všem přejeme krásné léto (snad už se počasí umoudří) a těšíme se na vás!!
Papa

Vaše holky z Arteniké

 


 
Tvorba webu pro chovatele