Minulou sobotu, 20.6., jsme s paničkou vyrazily asi 2km od našeho domečku, na oblastní výstavu do Prahy Kunratic . Výstava to byla jako každý rok krásná, v krásném prostředí kunratického parku, dokonce počasí nám vyšlo a nepršelo! Hned při vstupu do areálu paničku málem omylo, protože kam oko dopadlo, všude sám výmar. Celkem se zúčastnilo této výstavy 18 VOK!!

pk1

Posuzoval pan Josef Němec, který nám ve třídě pracovní zadal Vítěze třídy a následně i titul Oblastní vítěz a také krásná slova mimo výstavní kruh Musíme ale říct, že opravdu velkým zklamáním pro nás bylo, že na téhle výstavě nejsou závěrečné soutěže, pouze přehlídka vítězů . No...škoda... Večer se pak u nás konala oooobrovská akce na počest panečkových třicátých narozenin, takže ve fotkách najdete pár foteček i z této události.

O týden později, v sobotu 27.6., jsme docela nečekaně nakonec vyrazily na MVP do Brna. Nejdříve jsme jet měly, pak zase ne, protože bylo naplánováno převzetí první části výstavby naší nové rodinné boudy, ale to se nakonec odložilo až na pondělí, takže jsme ráno naložily Vedrunku a Fergunku a vyrazily směr Brno, kde jsme nastoupily ve třídě šampionů spolu s naší ségrou Eternal Vision At Sirius Nova-Ginou a zadařilo se a my si odvážely titul V1, CAC, čímž jsme potvrdily čekatelství českého grandšampióna.

Taaak, toť pro dnešek vše, příští aktualitka bude zase trošku pracovní, pilně se připravujeme na další zkoušky a také přineseme nové info o Cessynce .

Všechny zdraví a pusy posílají
Vaše Eliz a Cessy

pk2 pk2

 


 
Tvorba webu pro chovatele