V sobotu 13.6. jsme jako již tradičně s Vedrunkou a Ferguškou vyrazily na další výstavu, tentokrát směr Erfurt, Německo, kde se v sobotu konala národní a v neděli mezinárodní výstava psů. Akcička to byla velmi vydařená a pěkná , v sobotu holky Fergínkovské nastoupily ve třídě mladých a získaly titul V1 CAJC, čímž splnily podmínky pro získání titulu německý junior šampión!!! Holčičky - gratulace největší a v neděli německého JCH ještě pozichrovaly dalším V1 CAJC a navíc titulem jun.BOB. V závěrečných soutěžích pak ještě byly vybrány jako jeden ze tří NEJ mladých jedinců VII. skupiny !!!

e6

No a my s paničkou jsme si v sobotu vyběhaly tituly V1 CAC a Národní vítěz a v neděli pak V1, CAC, CACIB, BOB!!! Oba dny jsme dostaly krásné posudky (k vidění v sekci Naše feny-Elizabeth-Výstavy nebo zde) a velké pochvaly od rozhodčích za krásný pohyb. Třešinkou na dortu bylo, když v neděli po závrečkách za paničkou přišel hlavní fotograf německého psího časopisu s tím, jak strašně se mu líbím a že připravují článek o loveckých psech, který by rád doplnil mými fotografiemi! No a následovalo asi 10 minutové šílenství, kdy jsem si těžce zahrála na modelku . Pan fotograf mě fotil v postoji, v pohybu, mou hlavičku, jak si jen tak ležím...Nooo, bylo to zajímavé . Fotky z obou dnů najdete v sekci Fotogalerie-Naši miláčci-Z výstav-NVP+MVP Erfurt, Německo 2009 nebo zde.

Strašně moc děkujeme za super společnost Verunce a Fergušce (holky, ještě teď nás bolí pusa a bránice od smíchu ), náš sobotní rautík na terásce velmi příjemného penzionku byl opravdu nezapomenutelný a už teď se strašně těšíme na další. A taky za společnost děkujeme Ivě, Kájovi a mé ségře Elišce, kterým se v Německu rozhodně taky zadařilo, oba dva dny ve své třídě získaly titul V1 CAC (v neděli pak přidaly i Res.CACIB), čímž rozjely svůj další šampionát!!! Gratulujeme!

No a teď konečně ke Cessulince, 16.6. se podrobila operaci druhé nohy, které předcházel RTG nožky první, na kterém pan doktor Ošmera zjistil, že operace se povedla skvěle, nejsou žádné komplikace, Cessynka kovovou náhražku přijala bez sebemenšího problému a tudíž jsme se mohli vrhnout do operace druhé . V době psaní této aktuality má tedy šestý den po operaci a zatím jde taky vše jak po másle. Dokonce i ten šílený otok se v sobotu trošku ´odpustil´, jizva je krásná, tak snad vše bude OK a za týden nám vyndají stehy...KÉÉÉÉÉŽ BY, spaní s olímcovanou Cess fakt není žádná sranda, modřiny už ani nepočítám .

Všem vám strašně děkujeme za podporu a držení palců a myšlení na nás...až bude Cessulka fit, přivezeme vám ji na nějakou výstavu ukázat, aby jste viděli, jak přerozkošné stvořeníčko to je .

Do další aktualitky se prozatím s vámi loučí
Eliz a Cess - holky z Arteniké

e1 e1 e1 e1 e1

 


 
Tvorba webu pro chovatele