Po dlooooouhatánské době jsme tady s pořádnou a parádní pracovní aktualitkou, kdo nás zná ví, kdo nezná tak informujeme, že pro nás říjnovými podzimními zkouškami nic neskončilo, ale naopak začalo a jen co slezl sníh a začala se trošičku zelenat políčka, jsme s paničkou opět začaly vyrážet na čmuchandu, později spojenou i s prací na zvěři a v letošním roce se chystáme na pár loveckých zkoušek.z0

Začali jsme tedy teď v sobotu, 30.5. zopakováním si podzimek, které tentokrát pořádal klub krátkosrstého ohaře, kousek od Mladé Boleslavi. Zkoušky se nekonaly zrovna v moc dobře zazvěřeném terénu, ale díky bohu jsme si nakonec každý něco našli. Vytáhli jsme si los s číslem 9 a s obrovským potěšením jsme zjistily, že jsme ve skupině s našimi kamarádkami Janou a Jasmínou Piaf Dama Krkonoše a Janou a Annie Monvi Salviou. Naši přidělení rozhodčí byli velmi přísní, ale spravedliví a opravdu se snažili, aby celá akce byla příjemná a bezproblémová . Celý den byl opravdu až překvapivě fajn. Všichni jsme byli nervózní, ale díky užasné společnosti holek jsme to celé všichni zvládli více méně s úsměvem na rtu . Dokonce i počasí i přes všechna očekávání a děsívé předpovědi nebylo tak strašné. Ráno chvilku pršelo, ale déšť pak ustal a vrátil se až na druhou část vleček a vodu, bylo tedy strašně větrno, ale HLAVNĚ ŽE NEPRŠELO!!! Náš výsledek byl neuvěřitelný, získaly jsme plný počet bodů (300), pochvalu od rozhodčích za práci na poli a na vodě (mou práci na vodě uvedli jako příkladnou) a co paničku těšilo snad nejvíce byla obrovská a upřímná gratulace od kamarádek. Když jí Jana od Annie MS řekla, že sledovat nás byla radost a že naše práce byla koncert...panička dojetím zamačkávala slzu a druhou pak když mi děkovala za skvěle odvedenou práci. Je to moje holka citlivka . Chvíli jsme si brousili zuby na titul CACT, protože jsem měla plný počet bodů  a byla jsem údajně uchovněna, ale bohužel při vyhlašování výsledků jsme zjistili, že mi PP poslali zpět bez potřebného razítka . Panička byla chvíli opravdu velmi zklamaná,  ale zaplaťpánbů tento titul si odnesl pracovně velmi zdatný pejsek, Antony Shefis, který si ho bezesporu zasloužil a tímto jemu, jeho majiteli i chovatelce gratulujeme . A byl nám teda přiznán titul res.CACT. Ale co je hlavní, že jsme si užily skvělý den po boku skvělých lidí a podaly skvělý výkon, který prostě nemohl být lepší a už teď se těšíme na další podobné akce. Kde se hrabou výstavy... Ještě na závěr bych opravdu všem chtěla ze srdce "doporučit" místní restauraci, kde jsme se místy opravdu obávali, jestli nás číšník nevezme něčím přes hlavu...chtít po něm rozpustné kafe nebo ovocný čaj bylo nad jeho chápání... Jinak teda ještě jednou moc děkujeme Janí a Janí za společnost a tetě Renatce úúúplně za všechno. Jsi naše zlatíčko .

A úplně na závěr bych vám ještě chtěla říct, že Cessulinka byla dnes na kontrole, pan doktor Ošmera ji nožku moc pochválil a naplánovali jsme termín druhé operace na 16.6. 12,00h!!!! Božeeee, už ať je to za námi a můžeme zase všichni vyrazit na pořádnou prochajdu, kdo to nezažil asi nikdy nepochopí, jak těžké je vysvětlit jednomu pejskovi, proč pořád všude chodím jen s tím druhým a jí nechávám doma... věřte mi, rve to srdce .

Všechny zdraví a mraky pus posílají
Vaše Eliz "třístovka" a Cessulín

z1 z1 z1


 
Tvorba webu pro chovatele