V sobotu 16.5. jsme se spolu s paničkou, mou tetou Renatkou a nejnovějším přírůstkem do naší rodiny-navigací Miloušem, vydaly směr Rakousko, Salzburg, kde se konala mezinárodní výstava psů. Posuzovala paní rozhodčí Monika Blaha. Z této výstavy jsme si odnesly tituly CAC, CACIB. Fotek máme pár, výmaráci šli jako klasicky poslední a vše se odehrálo velmi rychle.

s1

O týden později, 24.5. jsme pak vyrazily na MVP do Litoměřic, kde jsme netradičně nastoupily ve třídě otevřené. Tado třída byla nejvíce obsazená, dokonce víc, než mladé feny, což je v poslední době co říct. Posuzoval polský pan rozhodčí Andrzej Blabletz, který nám zadal známku V1, CAC, pěkný posudek a dokonce mě a zvlášť mou prezentaci pak pochválil i mimo posudek. S Pavlínkou Píchovou jsme opět zazářily v Juniorhandlingu, kde jsme po perfektní prezentaci (jooo, Pája už je holt opravdu profík) potvrdily své pražské prvenství!!! Opět krásný zářitek Pájo...děkuji!!!

Tolik k výstavám, co se Cessynky týče, tak v pondělí odpoledne jdeme na kontrolní rentgen a snad na domluvení operace druhé nožičky, tak doufáme, že bude vše v pořádku. Ona sama to zvládá vše stále výborně, jde vidět, že nožičky ji bolí, ale už začíná mít roupíky, chce pracovat, tak snad je to dobré znamení . Děkujeme všem za krásné vzkazy, že na nás myslíte, za podporu, držení palečků...jste neuvěřitelní a my si toho  moc vážíme! Děkujeme! Až bude Cessynka fit, přivezeme vám ji na nějakou výstavu ukázat, aby jste viděli, jak úžasnému stvořeníčku jste drželi palečky

Takže ještě jednou děkujeme, mějte se krásně a na všechny se moc těšíme
Vaše Cessy a Eliz (a taky panička )

s2 s3


 
Tvorba webu pro chovatele