dd1

Týden uběhl jako voda a my jsme tady s další krásnou výstavní aktualitkou . V sobotu 2.5. jsme se vydaly na MVP Praha, kde mě panička přihlásila do třídy šampiónů.

Panička byla dost skeptická, opět mě trápí falešná březost a navíc teď neprožívám zrovna nejlepší období, separace od Cessynky a v noci od paničky mi nedělá zrovna dobře a tak jsem taková hromádka neštěstíPosuzoval pan MUDr. František Nahodil, kterému jsem se moc líbila, zadal mi tituly CAC, CACIB i BOB, napsal opravdu krásný posudek a navíc mě velmi pochválil i mimo posudek. Ale POZOR!!! To není vše, v rámci této výstavy mě panička půjčila naší kamarádce Pavlínce Píchové (http://www.annie-vymarka.webnode.cz/) do juniorhandlingu, kde jsme nejprve s plným počtem bodů (60) postoupily do semifinále a následně jsme byly také vybrány jako jedny ze třech finalistek!!! A aby toho nebylo málo, přestože teď skutečně nejsem ve své kůži, spolu s Pavlínkou jsme v závěrečných soutěžích předvedly excelentní výkon a získaly první místo!!!! Pavlínka byla šťastná, panička dojatá a já spokojena, že jsem nezklamala .

Jinak jak jsme psaly do knihy návštěv, Cessulinečka má za sebou operaci prvního kolene, zvládá to výborně, čím dál tím víc nožičku zapojuje a je to prostě největší bojovnice a nejstatečnější holčička na světě! Bohužel musíme být po většinu dne od sebe odděleny, což teda hlavně já nesu velmi špatně , ale nedá se nic dělat.

Všem vám moc děkujeme za gratulace, za podporu, za fandění, za fotky, za vzkazy, ale také za neuvěřitelný zájem o Cessynku. Moc si toho vážíme. Díky

Všechny zdraví a pusu posílají
Bobíková Eliz a Cessynka de Peyrac

dd2 dd3

 

 


 
Tvorba webu pro chovatele