Ahoj všem našim kamarádům,

tak jsme tady s další krásnou aktualitkou. V sobotu 28.3. jsme vyrazily na výstavu na Slovensko, tentokrát do Nitry, kde se konala národní výstava psů. Pro všechny to byla velmi úspěšná akce. Naše zrzavé kamarádky z Maďarska - Bertička a Borinka každá získly známku V1 CAC, Borinka rozjela a Bertička dokončila šampionát SR, polobráška Frodo získal známku V2, polosestřička Fergie předvedla nádhernou prezentaci a odvezla si domů V1 CAJC, ale hlavně slovenského JCH!!! Všem moc gratulujeme .

No a já, přestože jde na mě hárání a chovám se velmi nevyzpytatelně, tak jsem v tom paničku nenechala a vyběhala si ve třídě šampiónů CAC, čímž jsem se stala slovenskou šampiónkou krásy!!! A poté jsem se také stala vítězem plemene a získala titul BOB (za který jsme kromě poháru dostaly také nádherný kanárkově žlutý baťůžek s nápisem BOB ). V závěrečných soutěžích jsme k tomuto krásném úsěchu přidaly úspěch další, vítězství VII. skupiny a titul BIG (za který jsem opět kromě poháru dostala věcný dar v podobě nového velkého domečku). Moc děkujeme rozhodčímu panu Jozefu Jursovi a také sponzorovi této výstavy za věcné dary - společnosti Pedigree. Fotky z této akce najdete standardně v sekci Fotogalerie-Naši miláčci-Z výstav-NVP Nitra březen 2009 anebo zde. Posudek a kartičky pak v sekci Naše feny-Elizabeth-Výstavy anebo zde.

Moc děkujeme Dáši a Bertičce,  Péti a Borince, Ivči a Coffeenkovi, Věrce a Davovi, Barče, Míši a dalším za fandění a podporu u kruhu a obzvlášť pak Verunce a Fergie a Péťovi a Frodíkovi za neuvěřitelnou podporu, pomoc a skvělou společnost. Vím, že se opět opakuju, ale bez vás by to prostě fakt nebylo ono. Díky, díky, díky .

Všechny zdraví a pusy posílají
D+C+E

nn1 nn2 nn3

 


 
Tvorba webu pro chovatele