Ahoj všem kamarádům,
tak máme za sebou opět náročný výstavní víkend, ale snad v tomto roce už opravdu poslední . Ale než začnu s výstavami, ráda bych se s vámi podělila o jednu krásnou informaci:

Dnes paničce přišel dopis od Eukanuby, kde ji informovali o tom, že jsem se stala jedním z deseti nejkrásnějších psů ČR v roce 2008 a tím jsem se nominovala do velice prestižní soutěže Eukanuba World Challenge, která se koná v prosinci tohoto roku v Kalifornii a které se zúčastní 50 šampiónů z celého světa. Z ČR tak bude vybrán jeden reprezentant, s nejvyšším počtem bodů, který získá zcela hrazený šestidenní pobyt v Kalifornii pro sebe a svého psího šampióna. Vůbec si neděláme iluzi, že bychom to byly právě my, jsou tam pejsci, ostřílení výstavní profíci, kteří za tento rok získali vyšší počet bodů a jen blázen by si nechal ujít účast v této soutěží, ale už jen samotný fakt, že jsem se stala ve věku 17 měsíců nejkrásnějším psem VII. skupiny a jedním z deseti nejkrásnějších psů ČR nás celou smečku opravdu dojímá k slzám. Určitě za zmínku stojí fakt, že jsem jediná, kdo se do této desítky dostal ze třídy mladých, takže jsem vlastně NEJKRÁSNĚJŠÍ MLADÝ PES ČR!!! Přátelé pochopí, nepřátelé ať si trhnou nohou - JSME NA SEBE OBROVSKY PYŠNÉ!!!! . Tohle ale není jen náš úspěch, je všech, kdo to výstavní šílenství absolvoval s námi,  Dáša s Bertičkou, Verča s Fergie, teta Renátka...vy všichni máte na tomhle krásném úspěchu svůj obrovský podíl!!! Dnes se opravdu cítím jako Elizabeth the Queen

No a teď zpět do reality - v sobotu jsme se zúčastnily mezinárodní výstavy v Tullnu, v Rakousku, kde jsem nastoupila ve třídě otevřené a získala V1, CACA a zahájila tak rakouský šampionát. Má polosestřička Fashion Fad SN (Fergie) nastoupila ve třídě dorostu a odnesla si krásný posudek a titul VN1, MOK Bertha z TR si odnesla V1, CACA. Panička také předváděla mou další poloségru Ešír z Vtelenských strání (Mínu) a ve třídě pracovní s ní získala V1, CACA. Po výstavě jsme odjely do ČB, kde jsme přenocovaly a ráno tradá na výstaviště, kde se konala další MV. Zde jsme nastoupily do třídy pracovní a získaly ocenění V2, res.CAC. Fergie opět ve třídě dorostu získala ocenění VN2. Fotky a posudky dodáme snad během tohoto týdne.

Táááák, to je zase aktualitka, ale snad sami uznáte, že tyhle krásné novinky jsme si nemohly nechat s paničkou pro sebe .

Všechny zdraví a pusy posílá za sebe, ale samozřejmě i za Cessynku, která vůbec nelenoší, ale pravidelně se účastní všech mých příprav na PZ

Vaše Eliz

 


 
Tvorba webu pro chovatele