Ahoj všem,

v neděli 6.7.2008 jsme podnikly další výstavní akcičku. Národní výstava psů se konala v polském městě Ustroń, jen pár kilometrů od našeho druhého domova na moravě - Frýdlantu nad Ostravicí.

Byla to výborná akce, v sobotu za námi do Frýdlantu dorazili naši kamarádi zrzouni - Dáša s Bertičkou a Lenka s Arniem (Alex z Liderovic), kde jsme podnikli krásnou procházku, zašli na prima večeři a ráno pak vyrazili směr Polsko. Asi nejpříjemnějším překvapením této výstavy bylo nádherné prostředí, výstava se konala hned vedle řeky Wisla, takže nás tam paničky několikrát v průběhu výstavy a i po ní byly vykoupat. Jinak výprava to byla velmi úspěšná, já nastoupila ve třídě mladých, kterou jsem vyhrála a dále jsem si odvezla i tituly Junior BOB a BOB ! Dáša s Bertičkou vyhrály taky třídu mladých a získaly titul Junior BOB a Lenka s Arniem vyhráli třídu šampiónů a dále získali titul nejlepší pes v rase a titul BOB! Takže jsme se všichni vraceli s obrovskými úsměvy na tvářích . Fotky najdete jako vždy ve Fotogalerii-Naši miláčci-Z výstav-NV Ustroń Polsko a nebo zde. Posudek a diplom pak v sekci Naše feny-Elizabeth-Výstavy anebo zde.

No a dále jsme se také vrátily z moravy do Prahy, takže panička zpracovala fotky z mé předešlé výstavy v Krakowě. Najdete je ve Fotogalerii-Naši miláčci-Z výstav-MVP Krakow červen 2008 nebo zde. Posudek, kartičky a diplom pak najdete v sekci Naše feny-Elizabeth-Výstavy. Pro rychlé shlédnutí klikněte zde.

Táááák a toť pro dnešek vše, panička má taky spoustu fotek z mého i Cessynčiného "civilního" života, takže se ji pokusim co nejdříve přemluvit, aby je nasadila .

Takže brzo naslyšenou se s vámi loučí

Váš Elouš

 

 


 
Tvorba webu pro chovatele