Ahoj všem,

vzhledem k tomu, že Eliz je díky falešné březosti úplně mimo jsem se rozhodla, že se dnešní aktualitky ujmu já, Vaše Cessy .

Takže samozřejmě začnu sama se sebou: Ráda bych všem mým kamaradům oznámila, že se po mých dvou operacích krásně zotavuju, jizvy se skvěle hojí a já zatím vše zvládám na jedničku a bez jakýchkoli komplikací . Panička je šťastna jednak vzhledem k tomu, že vše jde tak hladce, ale taky proto, že jednak od té kastrace ani stopy po zvracení a taky mé nálady a deprese jsou ty tam!!! Řádím jak černá ruka, vymýšlím blbiny, v jednom kuse jsem v pohybu. Trochu jsme si s Eliz vyměnily role, ta pro změnu pořád jen leží a spí, nic nechce dělat, panička ji do všeho musí nutit a je z toho pěkně na nervy...tak obě doufáme, že to Eliz brzo přejde a pořádně se konečně spolu vrhneme na lumpárny! Tak dále k Eliz, v neděli 27.4. se s paničkou a s částí smečky Sirius Nova (Simčou, Drakem a Mínou) vydaly do Drážďan na národní výstavu. Výprava to byla velmi úspěšná, Eliz získala svého prvního německého CAJCe, Junior BOBa a stala se čekatelem německého JCH, v odpolední soutěži o NEJ mladou fenu výstavy postoupila do užšího výběru a i když vyhrála jiná fenka, paní rozhodčí ji velmi dávala najevo své sympatie . Mína získala titul CAC a spolu s Drakem pak získali krásné 2. místo v soutěži o NEJ pár. A tohle mohlo být ještě lepší, jenže Drak se rozhodl, že ho Simča a Mína nejsou hodny, vysmekl se z předváděčky a šel se prezentovat sám . No a co se taťky Eliz Draka týče, ten získal tituly CAC, BOB, BIG...moc gratulujeme a posíláme pusu . Jinak panička říkala, že vidět ho se prezentovat byl opravdu zážitek. Prý vždy věděla, že je krásný, ale až tam konečně pochopila, že si všechny své tituly právem zaslouží! No fotky najdete zde, posudek, diplom, kartičku jsme zapoměly u Simči, takže dodáme později .

Nooo, koukám, že jsem si tu dnešní aktualitku pořádně vychutnala, takže pro dnešek končím, držte palce, ať se se mnou vše i nadále vyvíjí tak dobře jako dosud a ať se už Eliz vzpamatuje, nemám s kým blbnout .

Všechny zdraví a pusu posílá
Vaše Cessy

 


 
Tvorba webu pro chovatele