Ahoj kamarádi,

dnes mám pro vás dvě skvělé novinky: ta první je, že jsme se v sobotu zúčastnily mezinárodní výstavy v Praze, kde jsme ve třídě dorostu z celkového počtu 8 fen získaly od paní rozhodčí  ing. Fialové krásný posudek a známku VN1!

Tahle událost nás těší o to více, že to bylo opravdu ve velké a silné konkurenci. No a aby toho nebylo málo, odpoledne jsme se zúčastnily soutěže o nejlepší chovatelskou skupinu, kde se nám v konkurenci 20 ChS podařilo "ukořistit" nádherné třetí místo!!! Podařilo se nám pořídit i pár foteček, které naleznete v sekci "Fotogalerie-Naši miláčci-Z výstav" a nebo je najdete zde. Samozřejmě jsme také přidali nový záznam do sekce "Naše feny-Elizabeth-Výstavy", podívat se můžete zde.

A teď k našemu druhému, ještě cennějšímu vítězství. Vzhledem ke zdravotním potížím naší Cessy a také vzhledem k tomu, že má panička se mnou velké záměry se rozhodla mi nechat důkladně vyšetřit srdíčko a tak jsme se v pondělí 19.11.2007 vydaly za naším psím kardiologem, jehož verdikt po asi půlhodinovém, poměrně pro mě velmi nepříjemném vyšetření zněl přímo skvostně . Řekl, že se s paničkou směle můžeme vrhnout do všeho, co se nám zlíbí, že mám srdce doslova a dopísmene JAKO ZVON! Takže večer pak u nás  následovala obrovská oslava . Všem strašně moc děkuji za podporu a za gratulace, předně pak mé obrovské díky patří opět tetě Renatce, která jako vždy byla prostě skvělá a celou sobotní akci s námi prošla. Děkujiii, jsi prostě jednička .

Takže ještě jednou všem díky a pusu posílá
Vaše Eliz

 


 
Tvorba webu pro chovatele